NAMED 4Fuel

Dziś chcemy Wam przybliżyć produkt, jakim jest NAMED 4Fuel

4Fuel jest suplementem do stosowania po treningu. Podobnie jak HydraFit, jest to proszek do rozpuszczenia w wodzie, który tworzy napój hipotoniczny. Zawarte w nim substancje, takie jak potas, magnez, kreatyna i glutamina działają natychmiastowo, uzupełniając sole i składniki mineralne, utracone podczas intensywnej aktywności sportowej. Preparat wspomaga i przyspiesza fizjologiczne fazy regeneracji organizmu.

Magnez i potas przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania mięśni. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku aktywności wytrzymałościowych o wysokiej intensywności i krótkim czasie trwania. Produkt jest wzbogacony o czystą L-Glutaminę, sygnowaną znakiem jakości KyowaQuality.

Opakowanie zawiera 20 saszetek proszku, gotowego do rozrobienia z wodą. Jak stosować NAMED 4Fuel? —-> Zalecamy nie więcej niż 2 saszetki na dzień. Jedną saszetkę rozpuszczamy w szklance wody, lub 2 saszetki na 0,5 L wody. Uzupełniamy płyny PO treningu, najlepiej nie później niż 30-45 min. po zakończeniu aktywności.

NAMED 4Fuel jest szeroko stosowany w profesjonalnym sporcie – ostatnio odwiedził nas Kamil Dankowski i wraz z naszymi produktami wyjechał na zgrupowanie ze Śląskiem Wrocław!