NAMED Total Energy Shot

Dziś chcemy Wam przybliżyć produkt, jakim jest NAMED Total Energy Shot:

Produkt w postaci shotu w płynie o smaku pomarańczowym, do jednorazowego spożycia. Zawiera wysoką dawkę kofeiny, guarany oraz tauryny oraz jest wzbogacony o witaminę C i B12. W tylko jednym shocie znajduje się dokładnie:

– 180 mg kofeiny;
– 1000 mg tauryny;
– 100 mg guarany;
– 180 mg witaminy C;
– 2,5 mcg witaminy B12;
– 225 mg magnezu.

Połączenie kofeiny, tauryny i guarany skutecznie zwalcza skutki zmęczenia, a witamina C i B12 pomaga w metabolizmie energii i redukuje zmęczenie organizmu. Dzięki NAMED Total Energy Shot otrzymujemy wydłużony nawet do 6 godzin zastrzyk energii, niezbędny nie tylko w przypadku sportów wytrzymałościowych czy długotrwałych treningów, ale także w codziennym życiu (stres, zmęczenie, chęć zachowania jasności umysłu i koncentracji przez kolejne godziny).

Jak stosować NAMED Total Energy Shot? ——> Wypij całą buteleczkę (60 ml) przed lub w trakcie uprawiania aktywności fizycznej aby utrzymać ciało i umysł w dobrej formie i gotowości do wzmożonego wysiłku. W sytuacjach codziennych pij jedną buteleczkę w przypadku odczuwania znużenia czy zmęczenia psychofizycznego, aby przezwyciężyć powyższe odczucia.

Przyjdź i wypróbuj naturalną moc kofeiny, tauryny i guarany!