Z-KONZEPT Arthro Forte Shot

Dziś chcemy przybliżyć Wam produkt, jakim jest Z-Konzept Arthro Forte Shots:

Jest to preparat stworzony w celu ochrony stawów, w formie shotów do picia, produkowany i stworzony w Niemczech. Idealnie sprawdza się w przypadku odbudowy chrząstki po zabiegach chirurgicznych, w celu ochrony stawów w chorobach zwyrodnieniowych jak i również do stosowania profilaktycznie.

Zawiera dużą dawkę MSM czyli Metylosulfonylometan (organiczny związek siarki, który wspiera schorzenia stawów), Glukozaminę, Chondroitynę i Kolagen. Zawiera także witaminę B6 i mangan. Mangan, przyczynia się do właściwego tworzenia tkanki łącznej.

W przeciwieństwie do większości innych łączonych produktów wspomagających na rynku, opracowaliśmy suplement wygodniejszy i łatwiej wchłanialny. W ARTHRO Shots połączyliśmy wszystkie rzeczywiste znane składniki, które są powiązane ze wspólnym wsparciem: siarczan glukozoaminy, siarczan chondroityny, metylosulfonylometan (MSM), hydrosylosiarczan kolagenu i siarczan manganu. Glukozamina i chondroityna są ważnymi elementami budulcowymi chrząstki i mazi stawowej. MSM dostarcza siarkę, element, który jest ważny dla budowania chrząstki. Hydrolizat kolagenu to białko strukturalne, które odpowiada za elastyczność i szczelność tkanki łącznej. Może także aktywować komórki chrząstki, aby wytwarzały więcej tkanki chrzęstnej.   Mangan przyczynia się do prawidłowego tworzenia tkanki łącznej i utrzymania prawidłowej kondycji kości. Do tego unikatowego składu dodaliśmy prawdziwy miąższ mango dający pyszny smak, który daje radość każdego dnia podczas zażywania suplementu!

Jak stosować Z-Konzept Arthro Forte? ———> Pij jedną czystą lub rozcieńczoną z wodą ampułkę dziennie. Nie należy przekraczać dziennej dawki.