Galerie

Aktualności Blog Ekspercki

Współpraca WERON STC z Michałem Rajcą

Z przyjemnością informujemy, iż razem z Michał Rajca zostaliśmy partnerami  Cieszymy się, że będziemy się razem wspierać! Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, kim jest nasz twardy zawodnik:

Michał Rajca – z triathlonem na poważnie związany od trzech lat. W tym czasie stał się czołowym zawodnikiem w kraju na dystansach długich oraz biegach i triathlonach górskich. W 2018 będzie reprezentował kraj podczas Mistrzostw Świata Ironman na Hawajach. 

„Triathlon w wydaniu ekstremalnym to przede wszystkim próba charakteru, walki z samym sobą i przełamywania słabości. To sport dla osób, które lubią opuścić strefę komfortu i chcą zrobić w życiu coś więcej. Dla mnie jest to środowisko naturalne. W sporcie tak jak i w życiu, dążę do perfekcji i ciągłego doskonalenia. Triathlon jak nic innego potrafi odpłacić wynikami za ciężką pracę wkładaną w trening. To coś, co nakręca pozytywną energią do życia i pozwala mi się w nim spełniać” – mówi Michał

Osiagniecia Michała:
Triathlon Karkonoski Karkonoszman 1/2 IM – 1st place (2016 and 2017) – both with course record
Zimowy Ultramaraton Karkonoski – 1st place (2017)
Triathlon Radkow Triminator 1/2 IM – 1st place (2017)
Challenge Poznan 1/2 IM – 2nd place (2017)
IRONMAN Wales 2017 – 3rd place M25 (slot for Hawaii World Championship 2018)

Cele na sezon 2018:
Zimowy Ultramaraton Karkonoski 53km – 3.2018 – 1st place with course record
Chyża Durbaszka 20km (Biegi górskie w Szczawnicy) 4.2018 – 1st place with course record
Swissman Xtreme Triathlon IM – 6.2018
IRONMAN World Championship IM – 10.2018

Posted by adminDBW
Aktualności Blog Ekspercki

Konferencja Ortopedyczna 10-12.05.2018 Wrocław

W dniach 10-12.05.2018 w hotelu Haston City odbyła się Konferencja Ortopedyczna. Ekipa z WERON STC uczestniczyła w tym wydarzeniu i dumnie prezentowała Game Ready® Injury Treatment System, jak i również takie rynkowe nowości jak:
 Med4elite – urządzenie do terapii kontrastowej z kompresją;
 Z-Konzept Nutrition Arthro Forte Shots – innowacyjna formuła w płynie, chroniąca stawy.
Dziękujemy za spore zainteresowanie naszymi produktami, wiele wartościowych pytań i uwag oraz za skorzystanie z możliwości przetestowania sprzętu na żywo.
W razie pytań służymy pomocą stacjonarnie w naszym Centrum, jak i mobilnie poprzez  lub 

 

Posted by adminDBW
Aktualności Blog Ekspercki

2. H2O wrocławski półmaraton

 

W dniu 8.04.2018 we Wrocławiu odbył się Pro-Run Wrocław 2. H2O Półmaraton.  Dziękujemy za spore zainteresowanie naszym stoiskiem, w szczególności produktami ?NAMEDSPORT Polska,?Beet It Sport oraz ?McDavid Polska. Było nam bardzo miło, iż mogliśmy poczęstować każdego napojem hipotonicznym NAMEDSPORT HydraFit, rozdać vouchery na darmową regenerację oraz przekazać Wam cenną wiedzę dotyczącą suplementacji, regeneracji i rehabilitacji. Dziękujemy za zaufanie i zaopatrzanie się w suplementy NAMEDSPORT.
Serdecznie gratulujemy nie tylko zwyciężczyniom i zwycięzcom poszczególnych kategorii, ale również każdemu, kto podjął się tak trudnego wyzwania, jakim był bieg w dzisiejszym półmaratonie ?. Mamy nadzieję, że ufundowane przez nas zestawy nagród przypadły Wam do gustu, i że odwiedzicie nas w WERON Sport Therapy Center! Czekamy z niecierpliwością!
Do zobaczenia na kolejnym evencie! 

Posted by adminDBW