Nasz Zespół

Jako Klient będziesz w najlepszych rękach.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Jeśli dzielisz nasze pasje i jesteś zainteresowany pracą
Jeśli masz urazy, z którymi nie jesteś w stanie sobie poradzić to odwiedź nasz Zespół #STC celem szybkiej diagnozy i opracowania odpowiedniej terapii, która pozwoli wrócić Ci do pełnej dyspozycji.

Jeśli dzielisz nasze pasje, rozwijasz się  i jesteś zainteresowany poszerzeniem swoich umiejętności terapeutycznych to odwiedź nasz Zespół #STC.

Wojciech Januszek

KIEROWNIK ODDZIAŁU

Jestem absolwentem studiów magisterskich z Fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Specjalizuję się w masażu i odnowie biologicznej. Ukończyłem liczne kursy masażu oraz specjalizację instruktorską z odnowy biologicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywałem zarówno jako fizjoterapeuta i masażysta jak też jako Team Leader na strefie Wellness&SPA, a obecnie jako Manager Oddziału Weron STC.

Jestem osobą ambitną, otwartą, stale szukającą nowych wyzwań i możliwości rozwoju. Interesuję się piłką nożną, geografią, lubię podróże po świecie, na które staram się przeznaczyć każdą wolną chwilę oraz pasjonuję się hodowlą i uprawą roślin, zwłaszcza egzotycznych.

Dominik Bryń

FIZJOTERAPEUTA

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia. Współpracował z Gwardią Wrocław, WKK Wrocław oraz Reprezentacją kobiet U20 w koszykówce.

W swojej pracy skupia się na pacjencie, dobierając odpowiednie metody leczenia. Jego pasją jest medycyna sportowa. Prowadzi szkolenia i jest instruktorem Dynamic Tape oraz Prime Physioblade.

Dodatkowo służy pomocą w zakresie doboru zaopatrzenia ortopedycznego oraz kompresji sportowej.

Dawid Gołąbek

FIZJOTERAPEUTA

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej i fizjoterapii sportowej. Od 2009 do 2017 pracował w WKS Śląsk Wrocław zdobywając najwyższe trofea z drużyną. Współpracował z kadrą u-18 w piłce nożnej. Prowadzi szkolenia z zakresu ergonomii pracy.

W pracy z pacjentami wykorzystuje m.in. techniki terapii manualnej, nowoczesne metody diagnozowania i terapii tkanek miękkich , techniki powięziowe, masaż głęboki  oraz wiele innych potrzebnych technik w danym momencie.

Jest zwolennikiem nowoczesnych urządzeń wspomagających prace z pacjentem m.in. Tecar – Winback. Prowadzi treningi indywidualne oparte o trening funkcjonalny.

Uczestnik licznych kursów i szkoleń międzynarodowych poświęconych medycynie sportowej i rehabilitacji ortopedycznej.

Katarzyna Dyła

FIZJOTERAPEUTKA

OFERTA PRODUKTOWA

Skrócony katalog produktów 2017/2018

Większość produktów i profesjonalnych narzędzi, z których korzystamy, możesz kupić dzięki naszej dystrybucji. Wiele z nich oferujemy jako jedyni w Polsce. Jeżeli masz pytania, służymy wsparciem.